Lajme & Blog

 • Why Asians Should Choose Diode Laser for Hair Removal

  Pse aziatikët duhet të zgjedhin lazerin me diodë për heqjen e qimeve

  Pse aziatikët duhet të zgjedhin laserin me diodë për heqjen e qimeve I thoni lamtumirë Alexandritit.Është koha për të gjetur një opsion të ri të përshtatshëm për ngjyrën e lëkurës dhe ngjyrën e flokëve të aziatikëve.Trajtimi i heqjes së qimeve me laser është bërë shumë i zakonshëm për më shumë se dy dekada.Ekziston një spektër i gjerë i pajisjeve lazer të disponueshme në...
  Lexo më shumë
 • Experts’ Advice on Medical Aesthetics in COVID-19 Era

  Këshilla e ekspertëve për estetikën mjekësore në epokën e COVID-19

  Si të rihapni biznesin dhe të përgatiteni për kthimin e pacientit?Situata e pandemisë mund të jetë një mundësi rikthimi Gjatë pandemisë COVID-19, shumë klinika mjekësore estetike ose sallone bukurie mbyllën funksionimin për shkak të rregullave të bllokimit të qytetit.Ndërsa distancimi social lehtësohet gradualisht dhe...
  Lexo më shumë
 • 6 Things Taiwan Does Great in Medical Field

  6 gjërat që Tajvani bën shkëlqyeshëm në fushën mjekësore

  Hera e parë që dëgjoni Tajvanin?Cilësia e trajtimit të tij mjekësor, sistemi i kujdesit shëndetësor dhe inovacionet e teknologjisë mjekësore do t'ju bëjnë përshtypje. ..
  Lexo më shumë

Na kontaktoni

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni